Menevşe Çatı

Hakkımızda

Kurucularımız İLHAMİ MENEVŞE VE DURMUŞ MENEVŞE

2012 yılında MENEVŞE ÇATI&CEPHE SİSTEMLERİ olarak ticaret hayatına başlayarak , çeşitli iller de üstlendiği kamu ve özel sektördeki projeleri başarıyla tamamlamış olup, 2016 yılında kurumsal yapıya kavuşarak bu sektördeki yerini almıştır.

Her geçen gün yenilikçi ve kalite standartlarını yükselterek bölgesinde çatı sektörünün en önemli ve güçlü çözüm ortağı olmayı hedef kılmıştır.

Ortaya çıkardığı tüm hizmet standartların hep birkaç adım önünde üretim ve hizmet sağlayan şirket politikamız olarak gerek hizmet kalitesi gerek müşteri memnuniyeti konusunda standartların yanı sıra rakiplerinden de sürekli birkaç adım önde yer almayı temel ilke edinerek, devam eden ve başlayacak olan projelerde de farkını bir kez daha ortaya çıkartmıştır.

MENEVŞE ÇATI&CEPHE SİSTEMLERİ, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ortaya çıkaracağı ürün ve hizmetlerle ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurumlardan biri olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeyen, çalışanına değer veren üretim ve hizmet sektöründe lider olarak standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Sağlık ve emniyet koşulları göze alınmış bir iş ortamı sunarak, sıfır kaza hedefini takip etmeye,

Çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili kanun, yönetmelik ve tüzüklere uymaya,

İş güvenliği, işçi sağlığı ve çevre yönetimi sistemini süreksel olarak iyileştirmeye,

devam edeceğiz.....

HAKKIMIZDA

Menevşe Çatı & Cephe Sistmeleri

211
Proje
351
Çatı Kaplama
46
Cephe Kaplama